Ambalaj ve koli imalatı konusunda fark yaratan seçeneklere imza atan Derin Oluklu; farklı sektörlerden gelen taleplere en sağlıklı yanıtları vermeyi en büyük hedefi kabul eder. Siz de kaliteyi ön planda tutmak ve ürünlerinizin doğru ambalaj malzemeleri ile taşınması, depolanması ve saklanması adına kaliteden yana tercih kullanabilirsiniz.

Derin Oluklu olarak aşağıdaki sektörler başta olmak üzere farklı sektörlerde sizlerin ambalaj tedarikçisi rolünü üstleniyoruz!

İlaç Sanayi

İlaç sanayi, ambalaj kullanımının en yoğun gerçekleştiği alanlardan bir tanesi olurken farklı ebat ve kalınlıklarda ambalaj tercihleri müşterilerimizin taleplerini şekillendirir. Derin Oluklu olarak ebat, renk, desen, baskı ve kalite seçenekleri zirveye ulaşan ambalaj alternatiflerimiz ile sizlere en sağlıklı çözümleri ulaştırıyoruz.

Ambalaj konusunda doğru tedarik sürecine imza atarken ilaçlar için gerçekleşen koli üretim süreçlerinde de yasal düzenleme ve uluslararası standartlara uygun faaliyetlere imza atmayı ihmal etmiyoruz.

Bilişim Sektörü

Teknolojik ürünlerin tüketici ile buluşturulması sürecinde uygun ve kaliteli ambalajlara başvurulması ürün güvenliği için şarttır. Bu bilinç ile hareket eden ve kalitesi ile adından söz ettirecek ambalajlardan faydalanmanıza olanak sağlayan Derin Oluklu sayesinde teknolojik ürünlerin güvenle taşınmasını ve depolanmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünlerinize en uygun ambalajların belirlenmesi ve hızlı bir şekilde üretilmesini önemsiyoruz. Üstelik ambalaj konusunda farklı baskı seçeneklerine de cevap vererek sizlerin memnuniyetini önemsiyoruz. 

Gıda Sektörü

Gıda sektöründe ürünlerin sağlık koşullarına uygun bir şekilde taşınması, saklanması ve korunması ancak doğru bir ambalaj ile mümkündür. Ambalaj konusunda kaliteyi ön plana çıkaran ve bu anlamda gıda ürünlerinin de güvenle saklanmasına odaklanan Derin Oluklu, sizlerin taleplerine çözüm üretir.

Ambalaj konusundaki taleplerinizi karşılamak adına kaliteli, güvenilir ve size özel seçeneklere imza atan bir marka ile çalışmak istiyorsanız bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Markanıza değer katacak çözümlerimiz ve yüksek standartlardan ödün vermeyen anlayışımız ile sizlere destek oluyoruz. Üstelik uygun fiyatları ve sürdürülebilir üretim anlayışlarını da göz ardı etmiyoruz.

Size sadece sektörünüze uygun çözümlerden faydalanmak adına Derin Oluklu ayrıcalıklarını yaşamak kalıyor. Kaliteyi hissetmek için acele edin!