Kesimli kutu taleplerinize cevap verecek harika çözümlerimiz ile ambalaj sektörünün en iyi seçenekleri ile buluşmanızı sağlıyoruz. Ürünlerinizin taşınması ve depolanması süreçlerinde oldukça değerli olan kutu taleplerinize uygun çözümler üretmenin gururunu taşıyoruz.

Derin Oluklu olarak marka değerinizi yükseltecek ve faaliyetlerinizi kolaylaştıracak seçenekler sunarken birbirinden değerli kesimli kutu seçenekleri ile sizlere çözüm sunuyoruz. Siz de kutu ihtiyaçlarınıza cevap vermek ve kaliteyi ön plana çıkarmak adına aşağıdaki ürün seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

Özel Kesimli Kutular

Kesimli olarak imal edilen kutuların üretimi aşamasında özel kalıp ve uygulamalara ihtiyaç duyulur. Bu anlamda siz değerli müşterilerimizden gelen talebi karşılamak ve koli üretimi sürecine değer katmak adına tecrübemizi ön plana çıkarıyoruz. Özel kutuların üretilmesi sırasında ebat, kalınlık ve baskı kalitesi ile fark yaratmaya özen gösteriyoruz. 

Siz de kutu tercihinizi yaparken size özel çözümlerimizden yararlanabileceğinizi unutmamalısınız. Üstelik tüm bu süreçlerimizde maliyetlerimizle de size katkı sağladığımızı bilmelisiniz.

Kilitli Kesimli Kutular

Kilitli kesimli kutular siz değerli müşterilerimizin taleplerine göre şekillendirilen ürün seçeneklerinden bir tanesidir. Kutuların ürünü korumak ve kalitesini sağlamak amacı ile kilitli bir şekilde üretildiği koli üretimi sürecinde hedef daha güvenilir bir ambalaj sağlamaktır. Tüketici memnuniyetini arttırmak ve olası hasarları önlemek adına tercih edebileceğiniz bu ürün seçeneğini Derin Oluklu ayrıcalıkları ile yaşamaya başlayabilirsiniz.
Uygun fiyat, kaliteli ürün ve yüksek memnuniyet ile kilitli kesimli kutular sizlerle buluşuyor.

Farklı Ebatta Kesimli Kutular

Farklı ebat taleplerinize en uygun çözümleri sunarken kaliteyi de asla ihmal etmiyoruz. Ebatları size özel kalıplar üreterek ön plana çıkarıyor ve bu sayede verimliliği zirveye taşıyoruz. Çevre dostu ambalaj malzemeleri sayesinde sadece sizin değil müşterilerinizin de en kaliteli çözümlerden yararlanabilmesi adına etkin seçeneklere imza atıyoruz.

Rekabetçi fiyatlar, yüksek müşteri memnuniyeti ve çok özel ürün seçenekleri ile sizlere hitap ederken baskılı/baskısız kutu taleplerinize cevap veriyoruz. Sektör tecrübemizden faydalanmak ve size özel seçeneklerimiz ile bir araya gelmek adına yapmanız gereken tek şey taleplerinizi bize iletmek olacaktır. Kalite, güven ve sürdürülebilir başarı Derin Oluklu’da!