2006 yılında koli ve kutu sektöründe faaliyetlerine başlayan Derin Oluklu; sektöründe kazandığı tecrübe ile markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemiştir. Kurulduğu ilk günden bu yana teknolojiye önem veren Derin Oluklu, makine – ekipmanlarını en yüksek standartlara taşımayı amaçlamıştır. Bilgi birikimi ve tecrübesini teknolojik imkanlarla buluşturarak en iyiye ulaşmaya çabalayan Derin Oluklu, günün şartlarını tüketici ihtiyaçları ile bir bütün olarak ele almıştır.

Müşterilerinden gelen talepleri yüksek standartlarda çözümlerle buluşturan ve kalitesini ortaya koyan firmamız; hızlı, güvenilir ve çözüm odaklı seçenekleri ile kendi sektöründe fark yaratmaya odaklanmıştır. Müşteri memnuniyetini en temel ilkelerinden bir tanesi kabul eden Derin Oluklu; müşterilerine sunduğu fiyatlarla sektörün en rekabetçi çözümlerini ortaya koymayı hedefler. 

Kârlılığını en yüksek seviyelere taşıyarak sürdürülebilirliği ön planda tutan Derin Oluklu, bu anlayışla müşterilerinin de yüksek kâr elde etmesini en temel arzularından bir tanesi kabul eder. Derin Oluklu; renk, ebat ve adet fark etmeksizin oluklu mukavva koli ve kutu, ofset koli ve kutu çözümleri ile sizlerin taleplerine en sağlıklı seçenekler ile cevap verir.

Güçlü personel kadrosu, kaliteli alt yapısı ve yeniliğe olan inancı ile Derin Oluklu size en yüksek standartlarda çözümler sunar!