FEFCO ve Oluklu Tipleri

Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren hemen her marka gibi Derin Oluklu olarak FEFCO standartlarında ürünlerle siz değerli iş ortaklarımızın taleplerine çözüm sunuyoruz. Kaliteyi ön plana çıkarmak ve müşteri taleplerine uygun çözümler sunmak adına sağladığımız birbirinden özel ayrıcalıklardan yararlanabilmek adına aşağıdaki oluklu tiplerine göz atarak hangi koli çeşidini satın almak istediğinizi kararlaştırabilirsiniz.

FEFCO 0201 Standart Kutu

FEFCO standartlarına göre tasarlanmış ve standart olarak anılan kutuların kapak ebatları eşittir. Kutu ortasında birleşen kapakların ebatları iç kapaklar arasındaki mesafeye bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ürününüzün niteliği ne olursa olsun FEFCO 0201 kodlu kutuyu tercih etmek çok daha doğru olacaktır.

FEFCO 0202 Çift Taraftan Bindirmeli Kutu

Standart kutu tipinden farkı kapak ebatlarının uzun olması ile üst üste bindirilmesidir. Genellikle ağır ürünlerin ambalajlanması amacı ile kullanılan bindirmeli kutu koli üretimi aşamalarının vazgeçilmezlerinden bir tanesidir. Bu kutuların en büyük problemlerinden bir tanesi de istif sırasında sorun yaratmasıdır.

FEFCO 0203 Tam Kapaklı Kutu

Kutu kapakları tam olarak üst üste bindiğinden çökmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Bu da taşıma ve istif süreçlerinde oldukça dirençli bir kutu çeşididir. Bu nedenle istiflenecek ve bu şekilde uzun süre bekleyecek ürünler için avantajlıdır.

FEFCO 0215 Geçme Tabanlı Kutu

Kalıplı bir şekilde tasarlanan ve iç içe geçmeli özelliklere sahip olan bu kutu çeşidinin kilitli olduğundan bant gerektirmeksizin kullanılabilmektedir. Kilit sayesinde alt kısmı oldukça dirençlidir.

FEFCO 0301 Teleskopik Tava

Kalıplı veya standart üretim teknikleri ile hazırlanan bu kutu çeşidi düz bir şekilde sevk edilir. Kurma aşamasından sonra yapıştırma veya dikme işlemi gerçekleştirilerek kullanıma hazır hale gelir.

Yukarıda adı geçen ve daha pek çok çeşidi olan FEFCO standartlarındaki kutular ile siz de ürünlerinizin sağlıklı ve güvenilir bir şekilde depolanmasını sağlayabilirsiniz. Kalitesi ile dikkat çeken ve birbirinden değerli çözümler sunan ambalaj ürünlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Derin Oluklu ayrıcalıkları ile sizlere özüm sunarken kaliteyi ön plana çıkaracak hizmetlerden faydalanmanız adına da ekstra çaba sarf ediyoruz. Bizi tercih edin kaliteyi yakalayın!